تبلیغات
مطلب نوین - کمپین بزرگداشت غدیر
نویسنده :پندار
تاریخ:سه شنبه 17 آبان 1390-12:05 ق.ظ
نوع مطلب : عمومی 
کمپین بزرگداشت غدیر

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین
چند سالی بود که متاسفانه دشمنان امیرالمومنین (علیه‌السلام) در ایام غدیر به جای اینکه ایام غدیر و دهه ولایت را به عنوان یک تهدید برای خودشان احساس کنند. ایام غدیر را به عنوان فرصتی برای پخش دروغ و تهمت های خودشان نسبت به شیعه و اهل بیت (علیهم السلام) حساب می کردند. دلیل این قضیه هم تنها میتواند عدم تلاش و فعالیت گسترده شیعیان در فضای مجازی در اثبات حقانیت غدیر و امیرالمومنین (علیه السلام) دانست. ما به لطف خداوند متعال تلاش کرده ایم ، کمپین و گروهی را با نام مبارک (( رهپویان غدیر )) تشکیل دادیم که هدف اصلی ما پخش مقالات در دفاع از حقانیت غدیر و امامت می‌باشد .
تلاش ما بر این است که بتوانیم در ایام دهه غدیر موج وبلاگی در بین وبلاگهای شیعیان راه اندازی کنیم. تا وب نویسانی که شیعه هستند. چه اینکه مذهبی بنویسند و چه اینکه غیر مذهبی بنویسند. را مجاب کنیم تا در این دهه پیرامون غدیر بنویسند. و به گروه ما بپیوندند.
امید است که همه وب نویسان شیعه که خاک پای آنان هستیم ما را در این وظیفه خطیر حمایت کنند

74 مقاله در مورد غدیر که تنها بخشی از آنها در اینجا درج شده را میتوانید از اینجا دانلود کنید
---------------------------------------------
این متن بیانیه کمپین بود
بر خودم دیدم به عنوان یک شیعه این مطلب رو توی وبلاگم بگذارم .با اینکه رویکرد وبلاگم علمی هست اما اونقدر اهمیت زیاد بود که لازم دیدم قرار دادنش رو همه مقالات که از لینک بالا قابل دانلود هست اما من فقط یک مورد رو به عنوان نمونه قرار میدم ان شا الله مقبول افتد