تبلیغات
مطلب نوین - با خیال راحت صفحات مشکوک را باز کنید
نویسنده :پندار
تاریخ:جمعه 2 شهریور 1386-06:08 ق.ظ
نوع مطلب : فایر فاکس 
با خیال راحت صفحات مشکوک را باز کنید

یه چند وقتیه توی اددوانز می نوشتم ولی امروز تصمیم گرفتم پستهامو اینجا بدم!
من اون وقتی که از اینترنت اکسپلورر استفاده می کردم از این امکان عالی مکافی استفاده می کردم تا اینکه امروز توی وبلاگ ای تی کلیک دیدم اکستشنش برای فایر قاکس هم هست و باقی توضیحات از سایت ای تی کلیک

.

توی دنیای امروزی اینترنت، سایتها و مکان های آلوده بسیار زیادی، سعی در دزدیدن هویت اصلی اشخاص دارن. ولی بسیاری از  افراد به این امر اصلا توجه ندارن و یا حتی از این امر بی خبرن.

شما حتما از موتور های جستجو مانند گوگل ویاهو و .. استفاده کردین . مطمئنا موتور های جستجو هم ، در سرچ خود بسیاری از این سایت های آلوده رو به عنوان نتیجه نشون میده !! ابدون کوچکترین اخطار و یا هشدار !؟ اما زاه حل این معضل چیه ؟؟

 

شرکت مک آفی، برای این مشکل یه راه حل انتخاب کرده و اون هم نرم افزار McAfee SiteAdvisor هستش. شما با استفاده از این نرم افزار میتونین نتایج جستجوی موتور های جستجو از جمله ، گوگل و یاهو و ام اس ان رو تمیز و کنین.میشه گفت در واقع شما با این کار یه جورایی نتایج سایت های خودتون رو آبکش (فیلتر )میکنین .

برا دانلود این نرم افزار میتونین به این جا یا این جا مراجعه کنین. ( حجم 553 کیلو بایت )

اما شاید بپرسین این چه ربطی به فایرفوکس داشت ؟

مک آفی بیکار نشسته و دست به اقدام جالبی زده و پلاگین “ McAfee SiteAdvisor رو برای فایر فوکسی ها آماده کرده. اگه به این جا برین متوجه همه چیز میشین.